KOMSA Polska | Filozofia
19000
page,page-id-19000,page-child,parent-pageid-16797,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Filozofia

Misja

Perspektywa rynku

Dostarczamy produkty wraz z komplementarnymi usługami wspierającymi szybszy rozwój biznesowy naszych klientów, działających w branży ICT.

 

Perspektywa Grupy KOMSA:

Koncepcja może być dobra i skuteczna biznesowo – będzie działać tylko wtedy, gdy ludzie, którzy chcą ją wdrożyć, będą to robić z całego serca, w pełnej koncentracji oraz przy jasności umysłu.


Koncepcja ma działać jak orkiestra:

Kompozytor, dyrygent i instrumenty, aby wszystko działało równo i sprawnie – dzieło powstaje tylko wtedy, gdy wszyscy uczestnicy procesu kreacji wykorzystywać będą swoją siłę i zdolność do oddychania pełną piersią.

Wartości i zasady

Życie = praca, rodzina, wypoczynek, zdrowie

W KOMSA Polska pracując razem doceniamy wartość relacji i rodziny. Pracownik, który czuje się dobrze w pracy przyczynia się do jej rozwoju. Promocja zdrowia i przyjazne dla pracowników środowisko pracy wspierają proces doskonalenia sprawności organizacyjnej biznesu.

Każdy, kto przychodzi do KOMSA Polska, dokłada cegiełkę do jej rozwoju.
KOMSA Polska oferuje wiedzę oraz doświadczenie w bardzo przyszłościowej branży, dla osób kończących studia także program stażowy, a w konsekwencji, doskonały rozwój i możliwość rozwoju kariery zawodowej w międzynarodowej organizacji.

W zgodzie z naturą

Świadomość ekologiczna i zarządzanie trwałością są częścią naszej filozofii. Przykładami mogą być: Zielony budynek Komsa AG, ponowne wykorzystanie wody deszczowej, oraz preferowanie współpracy z dostawcami regionalnymi.

Wierzymy w ludzi

Wierzymy w ludzi i ich zdolność do rozwoju – zarówno jako specjalistów jak i jednostki a także członka społeczności biznesowej. Intensywne szkolenia to nasz sposób, jeden dzień w tygodniu na szkolenie pracowników jest naszym celem.

Zespół to kapitał

Nowe problemy wymagają nowych rozwiązań. Klucz to generowanie pomysłów oraz łączenie umysłu wielu we wspólnym celu. Elastyczna i oparta na podejściu projektowym praca zespołowa jest częścią naszej polityki personalnej.

Elastyczność, szybkość, efektywność działania dzięki stosowaniu nowoczesnych systemów

Specjalnie opracowane na potrzeby Grupy Komsa systemy informacji zarządczej stanowią podstawę do podejmowania decyzji i elastycznego reagowania na wymagania rynku.

Za każdym rozwojem stoi człowiek

Pracownicy są największym zasobem firmy. Dlatego człowiek jest w centrum uwagi KOMSA.

Płaska hierarchia jako czynnik sukcesu

Silna decentralizacja oraz wiele osobistej odpowiedzialności umożliwiają szybkie i właściwe decyzje.

Oś ziemi przechodzi przez klienta

Od Organizacji procesów biznesowych do filozofii – igłą kompasu jest klient.