KOMSA Polska | O firmie
16265
page,page-id-16265,page-child,parent-pageid-16797,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

O firmie

KOMSA Polska powstała w 1999 roku, jako spółka córka niemieckiego koncernu KOMSA AG. Jego centrala mieści się w Hartmannsdorfie niedaleko Chemnitz w Niemczech, natomiast KOMSA Polska swoje biuro i centrum logistyczne ma zlokalizowane we Wrocławiu.

 

Na obszarze Polski działamy jako Grupa KOMSA Polska, w skład której wchodzą Spółki powiązane kapitałowo i biznesowo:

qwe1
qwe3
qwe2
komsa_systems

W ofercie posiadamy szerokie portfolio ICT, m.in. mobilnych produktów telekomunikacyjnych oraz sieci stałej, urządzeń i aplikacji nawigacyjnych, elektroniki użytkowej, sprzętu IT i rozwiązań teleinformatycznych.

 

Zaawansowana dystrybucja jest domeną naszych kompetencji, jednak nie jedyną. Naszym partnerom biznesowym pomagamy w rozwoju biznesu w szerszym aspekcie handlowym, zapewniając wsparcie na każdym etapie procesu handlowego.

 

Oferujemy dostawy centralne i bezpośrednio do POS, składowanie, brandowanie, bundlowanie, realizację projektów opracowanych pod niestandardowe zamówienia. Koncentrujemy się na indywidualnych warunkach współpracy, dostosowanych do potrzeb i zgodnych ze specyfiką klienta. Równocześnie wspieramy naszych dostawców zapewniając dostępność i serwis ich produktów na szeroką skalę.

 

KOMSA TO WIĘCEJ NIŻ DYSTRYBUCJA.

 

Zapraszamy do współpracy
KOMSA Polska team