KOMSA Polska | Kariera
16970
page,page-id-16970,page-parent,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Kariera

KARIERACO OFERUJEMYOFERTY PRACYPRAKTYKI I STAŻE

Niezależnie od tego czy jesteś studentem, absolwentem czy profesjonalistą, jeśli odpowiada Ci wyjątkowa kultura organizacyjna i lubisz prawdziwe wyzwania – w KOMSA Polska znajdziesz coś dla siebie.

tel.: +48 71 33 11 839
email: praca@komsa.pl

W KOMSA Polska jesteśmy pewni, że o sukcesie firmy decydują przede wszystkim ludzie. Największą wartość naszej firmy na rynku tworzą współpracownicy o wysokich kompetencjach i nastawieniu na ciągłe uczenie się oraz podnoszenie swoich kwalifikacji.

Doceniamy zdolności interpersonalne, znajomość języków obcych, umiejętność pracy w zespole, kreatywność i doskonalenie kompetencji zawodowych. Szukamy osób otwartych na nowe doświadczenie dla których wartością jest własny rozwój oraz współpraca z innymi w celu uzyskania najlepszych efektów. W naszej firmie doskonale odnajdą się osoby innowacyjne, które dzięki swojej inicjatywie będą mogły wdrażać swoje pomysły na życie.

Tworzymy zespół kierujący się tym samym systemem wartość , opartym na :

fachowości,

 dzieleniu się wiedzą,

 innowacyjności,

 ciągłym uczeniu się,

 efektywnym działaniu,

 pracy zespołowej,

 poszanowaniu praw każdego pracownika.