KOMSA Polska | KOMSA KICK OFF 2018
20760
single,single-post,postid-20760,single-format-standard,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

KOMSA KICK OFF 2018

IMG_5992

23 Kwi KOMSA KICK OFF 2018

Konferencja KICK OFF 2018 organizowana przez grupę KOMSA Polska dnia 19 kwietnia 2018 roku, była okazją do zaprezentowania celów biznesowych, strategii i  planów na kolejny rok.

Konferencję dedykowaną naszym dostawcom otworzył Krzysztof Olszewski, Wiceprezes zarządu KOMSA Polska, który podziękował za poprzedni rok współpracy oraz za sukcesy wspólnie w nim osiągnięte.

Kolejno przedstawił założenia i idee przyświecające strategii firmy na kolejny rok finansowy.

Sektor ICT jest jednym z najbardziej innowacyjnych i ma obecnie bardzo duży wpływ na efektywność biznesu, dlatego grupa KOMSA w obliczu ciągłych wyzwań i dynamicznie zmieniających się warunków otoczenia, podąża za nowymi trendami skupiając się jednocześnie na swojej kluczowej działalności
i strategicznych celach.  Obszary, na których głównie skupiono uwagę podczas konferencji to: głębokie zrozumienie potrzeb Klientów, przełożenie ich na portfolio produktów i usług firmy, zgłębianie rosnącej roli digital marketingu, przenikanie się kanałów B2B oraz B2C,  transformacja cyfrowa, usługi serwisu napraw i konfekcji, wsparcia technicznego i zarządzania flotą.

 

,,Sukces Grupy KOMSA Polska tkwi w ludziach, którzy ją tworzą’’ – dlatego dziękujemy, że byliście i jesteście z nami!

dziękujemy_fb