KOMSA Poland | ZTE – nowy producent w ofercie KOMSA
20069
post-template-default,single,single-post,postid-20069,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

ZTE – nowy producent w ofercie KOMSA

ZTE w KOMSA Polska

04 lis ZTE – nowy producent w ofercie KOMSA

Z początkiem miesiąca października KOMSA Polska Sp. z o.o. oraz ZTE Poland Sp. z o.o. podpisały umowę na dystrybucję urządzeń producenta we wszystkich kanałach KOMSA Polska oraz sieci partnerskiej aetka.

ZTE to jedna z największych firm telekomunikacyjnych na świecie, oferujących nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne i dostęp do internetu w technologiach GSM, 3G, WCDMA, CDMA, SCDMA, WiMAX, SDH, ADSL, PSTN, UMTS, LTE. ZTE współpracuje z ponad 230 największymi dostawcami i dystrybutorami w blisko 160 krajach.

Producent aspiruje do bycia wiodącą marką w segmencie urządzeń 4G oraz ma ambicje kształtować przyszłość inteligentnych telefonów. W szerokiej ofercie producenta znaleźć można m.in. telefony komórkowe, smartfony, tablety, modemy ADSL, sprzęt sieciowy jak również zaawansowane rozwiązania telekomunikacyjne (np. IMS, VAS).

Umowa dystrybucyjna z ZTE jest rozszerzeniem, trwającej już od 2014 roku współpracy producenta z Grupą KOMSA Polska, w ramach której realizowany jest ogólnopolski serwis urządzeń vendora, prowadzony przez autoryzowany serwis naprawczy w-support.pl Sp. z o.o.

Resellerów zainteresowanych zakupem urządzeń marki ZTE zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.