KOMSA Poland | Asus ExpertBook B5 B5404. Bezpieczeństwo Windows 11 Pro w doskonałym wydaniu!
22144
post-template-default,single,single-post,postid-22144,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Asus ExpertBook B5 B5404. Bezpieczeństwo Windows 11 Pro w doskonałym wydaniu!

15 maj Asus ExpertBook B5 B5404. Bezpieczeństwo Windows 11 Pro w doskonałym wydaniu!

Doskonałość biznesowa dzięki sztucznej inteligencji

ASUS ExpertBook B5 to idealny towarzysz podróży dla profesjonalistów myślących przyszłościowo. To ultralekki cud gotowy na sztuczną inteligencję, który łączy w sobie najnowszy procesor Intel® Core™ Ultra z technologią Intel vPro® i dyskretną grafiką NVIDIA®1, rozpoczynając nową erę produktywności — a także większy ekran dotykowy 16:102 zapewniający lepsze doznania. Dzięki funkcjom opartym na sztucznej inteligencji, takim jak inteligentny aparat i redukcja szumów, a także płynnej łączności Wi-Fi 73 i 4G4, codzienna praca przebiega łatwiej, szybciej i płynniej. ExpertBook B5 zapewnia efektywną i przyjemną pracę — gdziekolwiek jesteś.

Bardziej inteligentny, szybszy i oparty na innowacjach AI

Dzięki procesorowi Intel Neural Processing Unit (NPU) i rozwiązaniu Copilot w systemie Windows zapewniającym niezrównaną wydajność sztucznej inteligencji, seria ExpertBook B5 jest wyjątkowym wyborem dla profesjonalistów. Zapewnia nie tylko niesamowitą wydajność; oferuje również ulepszone środki bezpieczeństwa, które zapewniają solidną ochronę przed potencjalnymi zagrożeniami. To połączenie sprzętu i oprogramowania umożliwia użytkownikom łatwe poruszanie się po zadaniach.

Stworzony do życia w podróży

Ultralekka, całkowicie metalowa obudowa o wadze od 1,29 kg i grubości 1,89 cm5 oznacza, że ​​ExpertBook B5 jest gotowy do podróży, gdziekolwiek chcesz — dzięki czemu możesz pracować w dowolnym miejscu i czasie. Ma także pojemną baterię, która wytrzymuje aż do 18 godzin, która Cię nie zawiedzie, a także obsługuje technologię szybkiego ładowania, aby zwiększyć prędkość, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Tworzone i zarządzane w sposób zrównoważony

Firma ASUS angażuje się w zrównoważony rozwój w całym cyklu życia produktu, redukując emisję dwutlenku węgla na etapie produkcji i pakowania, aż po codzienne użytkowanie i ostateczny recykling.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl