KOMSA Poland | Dolnośląska Nagroda Gospodarcza VIII dla Komsa Polska sp. z o.o.
16395
post-template-default,single,single-post,postid-16395,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Dolnośląska Nagroda Gospodarcza VIII dla Komsa Polska sp. z o.o.

04 sty Dolnośląska Nagroda Gospodarcza VIII dla Komsa Polska sp. z o.o.

We wtorek, 2 grudnia 2014 r. o godzinie 18.00 na arenie spotkań piłkarskiej ekstraklasy w Sali Diamentowej Stadionu Miejskiego we Wrocławiu odbyło się Spotkanie Klubu Laureatów Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego. Laureatem została m.in. firma Komsa Polska sp. z o.o.

Przez ostatnie 14 lat, Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy został przyznany w 24 edycjach 247 firmom,Dolnośląska Nagroda Gospodarcza został przyznany w 8 edycjach 30 firmom, zaś Nagrody Specjalnej 11 laureatom. Podczas uroczystości 2 grudnia do grona laureatów DNG dołączą kolejne firmy.

Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy (DCG) jest regionalnym certyfikatem wiarygodności i jakości gospodarczej przyznawanym przedsiębiorcom i produktom przez Województwo Dolnośląskie.To największy program certyfikujący dla firm na Dolnym Śląsku, a zarazem jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień wręczanych przedsiębiorcom w naszym kraju. Powstał z myślą o promocji firm, które bez względu na liczbę zatrudnianych pracowników w codziennej pracy przestrzegają najwyższych standardów jakości i dbają o swoją wiarygodność gospodarczą. Od lat DCG wyróżnia podmioty gospodarcze, które mogą stanowić biznesową wizytówkę regionu – nie tylko z uwagi na wymierne wskaźniki gospodarcze, ale i filozofię prowadzenia biznesu.

Idea DCG wzoruje się na znanych międzynarodowych nagrodach gospodarczych, takich jak japońska Nagroda Deminga, amerykańska Nagroda Malcolma Baldrige’a czy Europejska Nagroda Jakości i wychodzi naprzeciw dążeniom do integracji regionalnej, wzrostu gospodarczego i rozwoju rynku pracy.