KOMSA Poland | Dziś wszyscy jesteśmy twórcami! Sprawdź dysk Samsung PSSD T9!
22236
post-template-default,single,single-post,postid-22236,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Dziś wszyscy jesteśmy twórcami! Sprawdź dysk Samsung PSSD T9!

02 lip Dziś wszyscy jesteśmy twórcami! Sprawdź dysk Samsung PSSD T9!

Dysk zewnętrzny SSD Samsung T9 4 TB

Samsung T9 to dysk zewnętrzny SSD o pojemności 4 TB, na którym umieścisz swoje ważne dane i pliki, mając je w ten sposób zawsze w pobliżu. Zastosowany w tym modelu interfejs USB 3.2 Gen 2×2 pozwoli Ci bardzo szybko przesyłać pliki nawet o dużej wielkości. Dzięki temu przyspieszysz swoją pracę i zwiększysz wydajność. Dysk T9 jest kompatybilny z telefonami i tabletami z systemem Windows, macOS, Android, konsolami do gier, kamerą 12K i nie tylko.

Dysk T9 pozwoli Ci zabezpieczyć swoje dane hasłem szyfrowanym w 256-bitowym standardzie AES. Obudowa dysku jest kompaktowa, ale jednocześnie wytrzymała. Bez problemu wytrzyma upadki z wysokości nawet z 3 metrów.

Opakowanie zawiera także kable z wtykami USB-C do USB-C i USB-C do USB-A.

Interfejs USB 3.2 Gen 2×2

Dzięki interfejsowi USB 3.2 Gen 2×2 i wykorzystaniu protokołu NVMe dysk Samsung T9 może przesłać plik o wielkości 2 GB w czasie około 1 sekundy, osiągając prędkość sekwencyjnego odczytu i zapisu do 2000 MB/s. To kompaktowe urządzenie, które przyspieszy przepływ pracy i zwiększy Twoją produktywność, pozwalając przy tym zaoszczędzić czas na wczytywaniu danych i zrobić więcej.

Dynamiczna osłona termiczna

Dynamiczna osłona termiczna firmy Samsung minimalizuje potencjał spadku wydajności wskutek przegrzania, dzięki dysk T9 utrzymuje duże prędkości transferu. Co więcej, został zaprojektowany zgodnie z międzynarodową normą bezpieczeństwa IEC 62368-1, co zapewnia dodatkową pewność i ochronę.

Skuteczna ochrona danych

Zyskaj spokój ducha dzięki dyskowi Samsung T9. Zaprojektowany, by chronić dane przed wstrząsami – nawet upadkowi z wysokości do 3 metrów – i objęty dającą poczucie pewności 5-letnią ograniczoną gwarancją, dysk T9 pozwoli Ci zabezpieczać swoje cenne zasoby z poczuciem spokoju. Dysk możesz również zabezpieczyć hasłem szyfrowanym w 256-bitowym standardzie AES.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: reseller.account@komsa.pl