KOMSA Poland | EPOS EXPAND Vision 3T- wystarczy jedno kliknięcie by się spotkać!
21401
post-template-default,single,single-post,postid-21401,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

EPOS EXPAND Vision 3T- wystarczy jedno kliknięcie by się spotkać!

22 lut EPOS EXPAND Vision 3T- wystarczy jedno kliknięcie by się spotkać!

Praca hybrydowa i mobilna stała się nową normą. W rezultacie zapotrzebowanie na najwyższej jakości rozwiązania audio i wideo, które umożliwiają bezproblemową współpracę na całym świecie, jest stale wysokie. Wyposaż swoje sale konferencyjne w odpowiednią technologię, skorzystaj z oferty EPOS.

EPOS EXPAND Vision 3T to kompleksowe rozwiązanie do wideokonferencji i odpowiedź na wymagania nowoczesnej przestrzeni biurowej. Dołączaj do spotkań online za pomocą jednego kliknięcia i pracuj razem zapominając o odległości dzielącej Cię od innych uczestników spotkania.

EPOS EXPAND Vision 3T posiada szerokokątną kamerę 4K z matrycą Sony i oferuje obraz Full HD. Za część audio odpowiada zawarty w zestawie bezprzewodowy głośnik EXPAND SP 30T. Całość rozwiązania wspiera technologia EPOS AI ™, która dba o najlepsze doznania audio i wideo. EXPAND Vision 3T jest łatwy w instalacji i konfiguracji oraz certyfikowany do współpracy z Microsoft Teams oraz innymi, wiodącymi rozwiązaniami UC opartymi na protokole SIP.

Urządzenia EPOS to gwarancja wysokiej jakości dźwięku i obrazu oraz niezawodności. Doskonale  sprawdzą się w różnej wielkości pomieszczeniach wykorzystywanych w trakcie spotkań konferencyjnych.

Po szczegóły techniczne dot. EXPAND Vision 3T sięgnij do karty katalogowej rozwiązania.
Więcej informacji nt. rozwiązań wideokonferencyjnych EPOS znajdziesz tutaj.

W celu poznania szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu ➡ b2b@komsa.pl