KOMSA Poland | Filozofia
19000
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19000,page-child,parent-pageid-16797,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Filozofia

W naszej firmie filozofię tworzą misja i wartości – one w konsekwencji stanowią fundament wszystkich działań. Nasze zaangażowanie oraz profesjonalizm znajdują odzwierciedlenie w biznesie naszych partnerów, dostawców oraz w postępowaniu i pracy wszystkich pracowników. Rozumiemy jak ważne jest zapewnienie im komfortowego i rozwojowego środowiska pracy i do tego codziennie się zobowiązujemy.

Misja

Perspektywa rynku

Jako dystrybutor z wartością dodaną (VAD) dostarczamy produkty wraz z komplementarnymi usługami wspierającymi szybszy rozwój biznesowy naszych klientów.

Szyjemy rozwiązania „na miarę”

W naszej codziennej pracy koncentrujemy się na indywidualnych warunkach współpracy, dostosowanych do potrzeb i zgodnych ze specyfiką klienta. Wspieramy naszych dostawców zapewniając dostępność i serwis ich produktów na szeroką skalę. Interesuje nas jedynie partnerska długotrwała współpraca oparta na zaufaniu.

Rozwijamy swoje umiejętności

Rozwijamy się wraz z rozwojem rynku. Dokładnie śledzimy najnowsze trendy, nawiązujemy nowe kontakty biznesowe oraz poszerzamy portfolio produktów. Naszym celem od samego początku istnienia jest łączenie interesów naszych dostawców i klientów.

Nasze wartości i zasady

Wierzymy w ludzi

Wierzymy w ludzi i ich zdolność do rozwoju – to ich zaangażowanie, umiejętności i praca są esencją efektów działalności firmy, co przekłada się na zadowolenie i zaufanie naszych dostawców i klientów.

Życie = praca, rodzina, wypoczynek, zdrowie

W KOMSA Polska doceniamy wartość relacji i rodziny. Głęboko wierzymy w to, że pracownik, który czuje się dobrze w pracy, przyczynia się do jej rozwoju. Przyjazne dla pracowników środowisko pracy oraz doskonała atmosfera wpływają na rozwój naszych ludzi, a jednocześnie biznesu.

Zespół to kapitał

Nowe problemy wymagają nowych rozwiązań. Klucz to generowanie pomysłów i przekuwanie ich na wspólny cel. Elastyczna i oparta na podejściu projektowym praca zespołowa jest częścią naszej polityki personalnej.

Nasze DNA tworzą wartości
Szybkość, niezawodność, elastyczność i profesjonalizm – to wartości, którymi cechuje się nasza praca. Nigdy nie spoczywamy na laurach i oferujemy najwyższej jakości usługi od początku naszej działalności.