KOMSA Polska | Grupa Komsa
16165
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16165,page-child,parent-pageid-16797,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Grupa Komsa

Jesteśmy liderem dystrybucji ICT w regionie CEE i Europy Zachodniej. Zatrudniamy  aktualnie około 1 300 osób w 6 spółkach powiązanych kapitałowo i procesowo, działających synergicznie w jednym głównym celu – dostarczenia wartości dodanej biznesowi klienta oraz zapewnienia mu wsparcia na każdym etapie rozwoju jego biznesu.

Bazując na doświadczeniu naszych kolegów z KOMSA AG (Hartmannsdorf, DE) podobnie zbudowaliśmy naszą strukturę na polskim gruncie. I tak w skład Grupy KOMSA Polska wchodzą: KOMSA – obszar biznesowy odpowiedziany za dystrybucję  rozwiązań szeroko pojętej telekomunikacji dla przedsiębiorstw, Aetka Communication Center – zrzeszająca sieć sklepów partnerskich na obszarze całej Polski oraz w-support.pl – czyli autoryzowane centrum napraw urządzeń GSM. Na polskim rynku tworzymy unikatowe centrum dystrybucyjne, które oferuje kompleksowy wachlarz usług. Cztery spółki w grupie zlokalizowane są w jednym miejscu przy ulicy Kazimierza Michalczyka 5 we Wrocławiu.