KOMSA Polska | O firmie
16265
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16265,page-child,parent-pageid-16797,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

O firmie

KOMSA Polska jest międzynarodowym liderem dystrybucji artykułów z branży ICT. Firma jest spółką córką niemieckiego koncernu KOMSA AG, a jej polski oddział, którego centrum logistyczne znajduje się we Wrocławiu, powstał w 1999 roku.

Na polskim rynku działamy jako Grupa KOMSA Polska, w skład której wchodzą spółki powiązane kapitałowo i biznesowo. KOMSA – obszar biznesowy odpowiedziany za dystrybucję rozwiązań szeroko pojętej telekomunikacji dla przedsiębiorstw, Aetka Communication Center – zrzeszająca sieć sklepów partnerskich na obszarze całej Polski oraz w-support.pl – czyli autoryzowane centrum napraw urządzeń GSM.

W ofercie posiadamy szerokie portfolio ICT, które stanowią głównie mobilne produkty telekomunikacyjne, akcesoria, urządzenia nawigacyjne, elektronika użytkowa, sprzęt IT, smart oraz outdoor& wearables.

Zaawansowana dystrybucja z wartością dodaną (VAD) jest domeną naszych licznych kompetencji. Naszym partnerom biznesowym pomagamy w rozwoju biznesu w szerszym aspekcie handlowym, zapewniając wsparcie na każdym etapie jego procesu.

Oferujemy dostawy centralne i bezpośrednio do POS, składowanie, brandowanie, bundlowanie czy realizację projektów opracowanych pod niestandardowe zamówienia. Koncentrujemy się na indywidualnych warunkach współpracy, dostosowanych do potrzeb i zgodnych ze specyfiką klienta. Równocześnie wspieramy naszych dostawców zapewniając dostępność i serwis ich produktów na szeroką skalę.

Zapraszamy do współpracy!