KOMSA Poland | O firmie
16265
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16265,page-child,parent-pageid-16797,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197,elementor-page elementor-page-16265

O firmie

KOMSA Poland jest partnerem handlowym i serwisowym technologii telekomunikacyjnych i informatycznych. Już od 30 lat działamy z sukcesem, przede wszystkim na rynku niemieckim. Firma jest spółką córką niemieckiego koncernu KOMSA AG, a jej polski oddział, którego centrum logistyczne znajduje się we Wrocławiu, powstał w 1999 roku. Na polskim rynku działamy jako firma odpowiedzialna za dystrybucję rozwiązań szeroko pojętej telekomunikacji dla przedsiębiorstw. W tym roku połączyliśmy siły z Grupą Westcoast, jednocześnie tworząc wiodący ogólnoeuropejski sojusz dystrybucyjny dla marek telekomunikacyjnych oraz IT.

 

Nasza wspólna grupa spółek ma łączne przychody operacyjne przekraczające 5 miliardów euro i silny zespół liczący ponad 2000 pracowników. Posiadamy lokalizacje w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francjii i Polsce,  a także centra logistyczne w wielu innych krajach Europy. Oznacza to, że obejmujemy swoim zasięgiem najważniejsze gospodarki Europy – wszystkie kraje, które w nadchodzących latach mają przed sobą ważne zadania cyfryzacyjne i dobre możliwości rozwoju. I właśnie w tym miejscu będziemy ich wspierać. 

 

W ofercie posiadamy szerokie portfolio ICT, które stanowią głównie mobilne produkty telekomunikacyjne, akcesoria, urządzenia nawigacyjne, elektronika użytkowa, sprzęt IT, smart oraz outdoor& wearables.

Zaawansowana dystrybucja z wartością dodaną (VAD) jest domeną naszych licznych kompetencji. Naszym partnerom biznesowym pomagamy w rozwoju biznesu w szerszym aspekcie handlowym, zapewniając wsparcie na każdym etapie jego procesu.

 

Oferujemy dostawy centralne i bezpośrednio do POS, składowanie, brandowanie, bundlowanie czy realizację projektów opracowanych pod niestandardowe zamówienia. Koncentrujemy się na indywidualnych warunkach współpracy, dostosowanych do potrzeb i zgodnych ze specyfiką klienta. Równocześnie wspieramy naszych dostawców zapewniając dostępność i serwis ich produktów na szeroką skalę.

 

Zapraszamy do współpracy!

Zamieszczona Informacja o realizowanej strategii podatkowej dla KOMSA Polska Sp. z o.o.

wypełnia dyspozycję wskazaną w art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych.

Informacja dotyczy realizacji strategii podatkowej w roku 2022 (1 kwietnia 2022 – 31 marca 2023 r.) przez KOMSA Polska Sp. z o.o.