KOMSA Poland | Jabra: od hałasu do harmonii – przekształcamy Niedopasowanych w Niepokonanych!
22214
post-template-default,single,single-post,postid-22214,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Jabra: od hałasu do harmonii – przekształcamy Niedopasowanych w Niepokonanych!

21 cze Jabra: od hałasu do harmonii – przekształcamy Niedopasowanych w Niepokonanych!

Czy wiesz, że tylko 50% spośród 572 mln profesjonalistów korzysta obecnie z profesjonalnych urządzeń audio?

To oznacza, że istnieje OGROMNY, niewykorzystany rynek około 286 mln profesjonalistów desperacko poszukujących odpowiednich rozwiązań technicznych, które pozwolą im przestać marnować cenny czas podczas spotkań. Jako ulubiona marka 80% firm z rankingu Fortune 500, Jabra to idealny partner, który pomoże Ci w pełni wykorzystać ten potencjał.

I właśnie o tym jest nasza najnowsza kampania – zmianie Niedopasowanych, którzy z powodu hałaśliwego otoczenia i problemów z połączeniem utrudniają zdalne spotkania – w Niepokonanych. Ma im też uświadomić, jak profesjonalny dźwięk może poprawić produktywność i zmniejszyć liczbę zgłoszeń do pomocy technicznej.

Zatem bez względu na to, czy chodzi o wyposażanie zespołu w narzędzia do pracy najwyższej jakości niezależnie od miejsca, pomaganie centrom kontaktowym w zwiększaniu zadowolenia klientów, czy łączeniu pracowników pierwszej linii wsparcia, dysponujemy rozwiązaniami, doświadczeniem oraz wsparciem technicznym, które zagwarantują Ci sukces.

Dołącz do nas w misji zmiany Niedopasowanych w Niepokonanych.

Pięć najważniejszych powodów, dla których warto wybrać Jabra:

  1. Zrównoważony rozwój. Większe zyski. Z wiodącą na świecie marką profesjonalnego dźwięku, idealną w pracy i wolnym czasie.
  2. Zaspokajaj każdą potrzebę. Docieraj do każdego klienta. Ponad 80% międzynarodowych firm z rankingu Fortune 100 polega na naszej technologii. 
  3. Łatwe użytkowanie. Łatwa sprzedaż. Pracujemy ze wszystkimi największymi platformami spotkań wirtualnych i systemami operacyjnymi. 
  4. Usłysz różnicę. Sprawdź możliwości. Korzystaj ze sprzedaży uzupełniającej produktów wideo, sięgając po portfolio PanaCast cechujące się „naukowo potwierdzoną skutecznością w podnoszeniu jakości telekonferencji i zaangażowania uczestników”.
  5. Nie ma planety B. Nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój i ekologię zostało dostrzeżone przez kilka wiodących organizacji i udowodnione certyfikatami.