KOMSA Poland | Już są! Nowe modele Nokia w naszej ofercie
20453
post-template-default,single,single-post,postid-20453,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Już są! Nowe modele Nokia w naszej ofercie

27 cze Już są! Nowe modele Nokia w naszej ofercie

Legendarna marka Nokia wraca na polski rynek z trzema nowymi modelami smartfonów. KOMSA Polska ma już w swojej ofercie pierwszy z nich – Nokia 3. „Piątka” i „szóstka” pojawią się w naszej ofercie już wkrótce.

Po tym jak pod koniec ubiegło roku firma HMD Global stała się wyłącznym licencjobiorcą telefonów Nokia, w końcu doczekaliśmy się ich ponownego wejścia na rynek. Mówimy o 3 modelach smartfonów i 36 akcesoriach z zakresu ochrony i personalizacji.

Dokładnie 22 czerwca ruszył u nas sales start – od dawna zapowiadanej Nokii 3 – która wedle wcześniejszym zapowiedziom producentów, jest smartfonem oferującym wszystkie podstawowe funkcje. Już wkrótce do naszego portfolio produktowego trafią dwa kolejne modele – Nokia 5 i 6.

W swojej ofercie mamy już, wprowadzoną na rynek w maju, unowocześnioną wersję legendarnego modelu  – Nokia 3310. Nasza współpraca z producentem trwa już blisko 13 lat, a umowa dystrybucyjna ma wielki potencjał sprzedażowy.