KOMSA Poland | KOMSA Polska dystrybutorem NOKIA
20178
post-template-default,single,single-post,postid-20178,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

KOMSA Polska dystrybutorem NOKIA

13 sty KOMSA Polska dystrybutorem NOKIA

W grudniu 2016r. KOMSA Polska oraz TNS Mobile Oy podpisały umowę na dystrybucję asortymentu producenta w ramach marki Nokia. Obecnie, po zmianach strukturalnych, Nokia jest własnością fińskiej firmy HMD Global OY, która w maju 2016 roku odkupiła część działu Microsoft Mobile. W swojej ofercie posiada: feature phones, smartfony oraz szereg kompatybilnych akcesoriów.

Europejski brand telefonów i akcesoriów, obecny na rynku od wielu lat, pozostaje jednym z najbardziej popularnych w branży ICT. KOMSA Polska odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, wprowadza do swojej oferty pełne portfolio producenta, kontynuując trwającą już od ponad dwunastu lat współpracę. Nowa umowa dystrybucyjna niesie za sobą wielki potencjał sprzedażowy, który bez wątpienia jest długo wyczekiwany przez Resellerów.

Urządzenia i akcesoria Nokia dostępne na naszej platformie sprzedażowej: www.ekomsa.pl