KOMSA Poland | KOMSA Polska Dystrybutorem Roku 2017!
20565
post-template-default,single,single-post,postid-20565,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

KOMSA Polska Dystrybutorem Roku 2017!

31 paź KOMSA Polska Dystrybutorem Roku 2017!

Z nieukrywaną radością i przyjemnością informujemy, że 26 października, podczas wydarzenia Tech Trade Show, zostaliśmy wyróżnieni statuetką dla Dystrybutora Roku 2017 w kategorii telco!

Kapituła konkursowa, w której skład weszli przedstawiciele mediów, instytucji i firm związanych bezpośrednio z branżą IT, przyznała statuetki markom, które najlepiej radziły sobie na rynku w mijającym już roku, doceniając ich osiągnięcia w branży technologicznej w sektorze B2B. W czwartkowy wieczór ostatecznie zostało przyznanych kilkanaście statuetek dla brandów wyróżniających się między innymi innowacyjnym podejściem do biznesu. Cieszymy się, że stanęliśmy ramię w ramię z najlepszymi!

„Nagroda dla Dystrybutora Roku 2017 to dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Pokazuje, że ścieżka, którą obraliśmy 18 lat temu i konsekwentne podążanie nią, okazało się naszą drogą do sukcesu. Ale przyznana nagroda to przede wszystkim zasługa naszego zespołu ekspertów, ich zaangażowaniu i konsekwencji w działaniu. To dzięki nim i zaufaniu partnerów biznesowych jesteśmy jednym z liderów dystrybucji w Polsce” – podkreśla Krzysztof Olszewski, wiceprezes KOMSA Polska, który w imieniu całego zespołu odebrał nagrodę.