KOMSA Poland | KOMSA Polska na Forum Peugeota
16732
post-template-default,single,single-post,postid-16732,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

KOMSA Polska na Forum Peugeota

09 wrz KOMSA Polska na Forum Peugeota

Jak co roku Peugeot Polska zorganizowało spotkanie dla biznesowych partnerów, na którym przedstawiciele koncernu spotkali się z właścicielami autoryzowanych punktów serwisowych, dealerami samochodowymi, a także innymi dostawcami usług i towarów, związanych z rynkiem samochodowym. Spotkanie trwało dwa dni – 8 i 9 września w przestronnych wnętrzach Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach.

KOMSA Polska została zaproszona, jako jeden z głównych dostawców akcesoriów samochodowych. Na konferencji pojawiła się w towarzystwie trzech producentów – MIO, NAVIGONA i Noki. To specjaliści w dziedzinie mobilności, fachowcy znający potrzeby rynku motoryzacyjnego i kreatorzy ciekawych technologicznych rozwiązań ułatwiających bezpieczną i wygodną jazdę. W czasie dwóch dni wystawowych promowano wybrane modele nawigacji, zestawów głośnomówiących i innych mobilnych akcesoriów. Testowano sprzęt i promowano rynkowe nowości. Konferencja, przy wsparciu producentów, była dla nas dobrą okazją na promocję walorów oferty produktowej zainteresowanym przedstawicielom rynku motoryzacyjnego.