KOMSA Poland | KOMSA Polska na Mobile World Congress Barcelona 2018.
20737
post-template-default,single,single-post,postid-20737,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

KOMSA Polska na Mobile World Congress Barcelona 2018.

27 lut KOMSA Polska na Mobile World Congress Barcelona 2018.

Prawie dwa tysiące wystawców, setki nowych urządzeń i przedstawiciele największych firm na świecie – to właśnie MWC. Trwający od 26 lutego do 1 marca kongres jest niepowtarzalną okazją do przedstawienia ultranowoczesnych urządzeń, znalezienia partnerów biznesowych i dyskusji na temat przyszłości mobilnych technologii.

Największe targi świata branży mobile właśnie się rozpoczęły, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć!

Dzięki temu eventowi mamy okazję brać  udział w konferencjach, w trakcie których prelegentami są przedstawiciele wiodących marek z branży ICT.

Miło nam poinformować, że odbyła się premiera najnowszych i długo wyczekiwanych propozycji marki NOKIA!

Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w oficjalnej premierze NOKIA 7 Plus z ekranem o proporcjach 18:9, dwoma aparatami, mocnym procesorem Snapdragon 660 i 4 GB RAM.

Zadebiutowały również NOKIA 1, NOKIA 6 i NOKIA 8 czyli najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Mobile World Congress to wydarzenie dzięki któremu, użytkownicy już w dniu premiery mają okazję ocenić prezentowane smartfony i tablety. Wymiana opinii i doświadczeń sprzyja rozwiązywaniu bieżących problemów, jak i szukaniu nowych wyzwań. Dla KOMSA Polska to okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i portfolio, tak, by w naszej ofercie znalazły się najnowsze i najciekawsze urządzenia mobilne na rynku.