KOMSA Poland | KOMSA Polska podczas europejskiej premiery HONOR 10 w Londynie!
20765
post-template-default,single,single-post,postid-20765,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

KOMSA Polska podczas europejskiej premiery HONOR 10 w Londynie!

16 maj KOMSA Polska podczas europejskiej premiery HONOR 10 w Londynie!

KOMSA Polska podczas europejskiej premiery HONOR 10 w Londynie!

Jako część europejskiego HONOR TEAM było nam niezmiernie miło uczestniczyć w londyńskiej premierze nowego HONOR 10, która odbyła się 15.05.2018 r. Wydarzenie, skupiło przedstawicieli dystrybucji z całej Europy, blogerów, dziennikarzy oraz licznych influencerów. Premiera okraszona była zjawiskowymi pokazami multimedialnymi i świetlnymi, ekspozycjami z użyciem nowego modelu Honor 10, a także performencem tanecznym i wypowiedziami testerów, którzy najnowszy model Honor10 mieli przyjemność poznać nieco wcześniej oraz wyrazić o nim swoje pierwsze opinie. Szczegóły z premiery można znaleźć na naszych portalach społecznościowych oraz na www.hihonor.com.

Honor to marka produktów, które inspirują do działania pod hasłem „for the brave”, wyzwalają kreatywność i pomagają młodym ludziom realizować marzenia. To, co wyróżnia HONOR 10 to, sztuczna inteligencja, ekran FHD+ FullView, zaawansowane technologie typu Face Unlock, Ultrasonic Fingerprint, Honor SuperCharge, wyjątkowy design oraz niezwykła moc aparatów z AI- zapewniająca profesjonalne zdjęcia i selfie jednym kliknięciem (dwumatrycowy aparat 24MP+16MP ze wsparciem SI). W trakcie premiery zaprezentowano Honor10 w dwóch odsłonach kolorystycznych – Phantom green oraz Phantom blue. Jeśli i Wy chcielibyście poznać ten superszybki i ultranowoczesny smartfon, zapraszamy po więcej do KOMSA Polska i do naszego sklepu internetowego www.aetka24.pl.

Przedsprzedaż tego modelu właśnie u nas wystartowała!

Honor_juz_w_komsa