KOMSA Poland | KOMSA Polska dystrybutorem ALLVIEW
20090
post-template-default,single,single-post,postid-20090,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

KOMSA Polska dystrybutorem ALLVIEW

KOMSA dystrybutorem ALLVIEW

22 lis KOMSA Polska dystrybutorem ALLVIEW

Z początkiem miesiąca listopada spółki KOMSA Polska oraz ALLVIEW podpisały umowę na dystrybucję asortymentu producenta we wszystkich kanałach sprzedaży dystrybutora.

ALLVIEW to europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 11 lat. Urządzenia Allview cechuje przyjazny interfejs, atrakcyjny design oraz najnowsze rozwiązania techniczne. Producent oferuje użytkownikom swoich urządzeń 24 miesięczny serwis door-to-door, w dwóch niezależnych centrach serwisowych.

ALLVIEW  poprzez zróżnicowane działania marketingowe i usługowe, realizowane przez dystrybutora stale zwiększa rozpoznawalność swojej marki i produktów w Polsce, oraz skutecznie buduje zaufanie Klientów.

Wszystkie urządzenia ALLVIEW posiadają licencję Google, która gwarantuje nieograniczony dostęp do serwisów i aplikacji systemu Android, oraz aktualizacje do nowszych wersji oprogramowania w przyszłości.

Współpraca KOMSA i ALLVIEW rozpoczęła się w zeszłym roku od usługi magazynu powierzonego (call-off), którą partnerzy realizują na bazie oddzielnej umowy.  Resellerów zainteresowanych ofertą producenta zachęcamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Więcej informacji o produktach ALLVIEW znajdą Państwo także na platformie zakupowej www.ekomsa.pl