KOMSA Poland | KOMSA Polska rozszerzyła portfolio produktów firmy POLAR
20370
post-template-default,single,single-post,postid-20370,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

KOMSA Polska rozszerzyła portfolio produktów firmy POLAR

10 kw. KOMSA Polska rozszerzyła portfolio produktów firmy POLAR

Firma ta powstała w 1976 roku w Finlandii, w pobliżu Oulu. Oferuje urządzenia dostarczające informacje o pracy serca podczas treningu – pulsometry. W ofercie POLARA znajdują się produkty mające na celu zarówno motywację do treningu, jak i dostarczanie informacji osobom początkującym oraz trenującym regularnie, czy nawet kompletne systemy treningowe dla zawodowych sportowców osiągających wysokie wyniki w wielu dyscyplinach sportu wyczynowego.

Wśród nowości w KOMSA Polska znalazły się: POLAR Pulsometr A300 HR, POLAR Pulsometr A360 oraz POLAR Loop.
POLAR A300 jest wyposażony w możliwość połączenia z telefonem w celu otrzymywania na bieżąco powiadomień o przychodzących połączeniach, wiadomościach, czy też informacjach z portali społecznościowych. POLAR A360 natomiast jest wodoodporny i jako pierwszy daje możliwość monitorowania tętna z nadgarstka, całodobowej aktywności, ale także wyświetlania indywidualnych wskazówek treningowych. POLAR Loop łączy inteligencję i piękno.
Są to doskonałe produkty służące motywowaniu do zwiększenia aktywności fizycznej.

Więcej informacji o produktach POLAR w KOMSA Polska, można znaleźć na naszej platformie zakupowej: www.ekomsa.pl