KOMSA Poland | KOMSA Systems – Nowy obszar działalności B2B w Grupie KOMSA Polska
19617
post-template-default,single,single-post,postid-19617,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

KOMSA Systems – Nowy obszar działalności B2B w Grupie KOMSA Polska

02 mar KOMSA Systems – Nowy obszar działalności B2B w Grupie KOMSA Polska

W odpowiedzi na zmiany na rynku ICT w Europie i na Świecie oraz preferencje zarówno producentów, jak i klientów biznesowych, Zarząd Grupy KOMSA Polska zdecydował się na rozszerzenie jej kompetencji. Z analizy rynku wynika, że najbardziej cenionym i poszukiwanym przez nich modelem współpracy, jest model oparty o kompleksową obsługę. Na tej podstawie, z początkiem tego roku Grupa postanowiła wykonać kolejny krok w rozwoju swoich kompetencji,- w jej strukturze pojawił się nowy obszar, dedykowany do obsługi klientów biznesowych i integratorów – KOMSA System Polska.

Dzięki niemu Grupa planuje osiągnąć w bieżącym roku i kolejnych latach znaczne przyrosty w biznesie, oraz niezależnie zwiększyć udział rynkowy w branży ICT Enterprise na rynku Polskim.

Dotychczas na obszarze Polski jako Grupa KOMSA Polska funkcjonowały trzy spółki powiązane kapitałowo i biznesowo: KOMSA Polska Sp. z. o.o., w-support.pl Sp. z.o.o., aetka Communication Center Sp. z o.o.
KOMSA Systems będzie wspierać partnerów w rozwoju systemów telekomunikacyjnych i sieciowych, oferując im dopasowane do ich potrzeb rozwiązania. Będzie zajmować się dostarczaniem wiedzy i technologii w zakresie szeroko pojętej telekomunikacji dla przedsiębiorstw. W portfolio pojawią się najnowsze rozwiązania technologiczne z obszarów Data i Voice, produkowane przez największych producentów tego typu rozwiązań na świecie.

Nad rozwojem nowego obszaru w Grupie KOMSA Polska pracuje międzynarodowy zespół specjalistów, którego zadaniem jest m.in. wykorzystanie na polskim rynku wieloletniego, ponad 10 letniego doświadczenia KOMSA Systems Germany, we współpracy z integratorami. Warto wspomnieć, że KOMSA Systems Germany była wielokrotnie nagradzana przez producentów oraz klientów biznesowych, jako najlepszy partner, wyspecjalizowany w ofertowaniu zaawansowanych rozwiązań klasy Enterprise.