KOMSA Poland | Konferencja Fleet
16738
post-template-default,single,single-post,postid-16738,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Konferencja Fleet

23 mar Konferencja Fleet

Wydawnictwo Fleet Meetings systematycznie organizuje spotkania dla menedżerów firm, wykorzystujących flotę samochodową w działalności przedsiębiorstwa.
KOMSA Polska była partnerem merytorycznym ostatniej konferencji, która odbyła się 23 marca br. w Ożarowie Mazowieckim. Rozwijając kanał sprzedaży, skierowany do odbiorców z rynku automotive przygotowaliśmy ofertę na urządzenia GSM, nawigacje, zestawy głośnomówiące i inne, w które powinien być wyposażony park samochodowy każdej firmy. Atrakcyjne stoisko bardzo chętnie odwiedzane było przez zaproszonych gości. Zainteresowaniem cieszyły się nie tylko mobilne rozwiązania.

Motywem przewodnim na konferencji była tematyka bezpieczeństwa na drodze, nie mogło, więc zabraknąć na niej firmy Nokia, która konsekwentnie propaguje wykorzystywanie urządzeń własnej marki, jako tych, które zapewniają kierowcom bezpieczne prowadzenie samochodu. Nokia, w ubiegłym roku, była inicjatorem społecznej akcji „Dajemy Ci wolą rękę” i nieprzerwanie prowadzi długofalową strategię na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.