KOMSA Poland | MioSmart w ofercie KOMSA
20437
post-template-default,single,single-post,postid-20437,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

MioSmart w ofercie KOMSA

12 cze MioSmart w ofercie KOMSA

Od lat śledzimy trendy, które wyznacza rynek, dbamy o to, by być na bieżąco z oczekiwaniami klientów i nie zbaczamy z tej ścieżki od początku istnienia firmy. Podążając tym tropem, w maju 2017 wprowadziliśmy do swojego portfolio nowy produkt marki Mio. Mowa o inteligentnym i wielofunkcyjnym systemie MioSmart, który oferuje szerokie rozwiązania w dziedzinie Smart Home.

W dzisiejszych czasach coraz bardziej koncentrujemy się na bezpieczeństwie naszych rodzin i domów. Do lamusa odchodzą alarmy – teraz nadszedł czas na wielofunkcyjne, inteligentne i dostosowane do naszych potrzeb systemy, które „opiekują się” naszym mieniem na wielu płaszczyznach. Na te potrzeby odpowiada innowacyjny system MioSmart firmy Mio, którego jesteśmy jedynym dystrybutorem w Polsce. W skład, tego konkurencyjnego na rynku w cenie,  systemu wchodzą: kamera domowa WiFi, internetowy serwer plików, czujnik monitorujący wejścia do domu oraz czujnik ruchu. Wszystkie te urządzenia zintegrowane są z naszym smartfonem, dlatego o wszelkim niebezpieczeństwie dowiadujemy się w sekundę. Zintegrowany system powiadomi nas za pomocą sygnału wysłanego na nasz telefon o tym, kiedy ktoś niepowołany pojawi się w naszym domu, a kamery będę nam pokazywać bieżący obraz z pomieszczeń.

MioSmart to nie tylko bezpieczeństwo naszego domu, ale i naszych dzieci, osób starszych, czy zwierząt pozostających bez naszej opieki.  Dzięki szerokokątnym kamerom domowym możemy czuwać nad bezpieczeństwem naszych bliskich, a nawet rozmawiać z nimi za pomocą głośnika wbudowanego w kamerę.

System może być obsługiwany jednocześnie przez czterech użytkowników, co daje jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa. Kolejnym atutem jest fakt, że do jego uruchomienia potrzebny nam jest jedynie dostęp do WiFi w domu i „ściągnięcie’” aplikacji sterującej (która obsługuje wszystkie urządzenia w zestawia) na swój telefon.

Firma Mio Technology ma 15-letnią tradycję i doświadczenie w produkcji sprzętu elektronicznego. Jest jednym z trzech największych producentów nawigacji GPS na świecie, której nadrzędną filozofią są innowacyjne rozwiązania technologiczne, które mają być łatwe i intuicyjne w użyciu. System MioSmart całkowicie spełnia te założenia.