KOMSA Poland | Motorola Moto Watch 100 Phantom Black. Wykonany z najtrwalszych materiałów.
22239
post-template-default,single,single-post,postid-22239,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Motorola Moto Watch 100 Phantom Black. Wykonany z najtrwalszych materiałów.

04 lip Motorola Moto Watch 100 Phantom Black. Wykonany z najtrwalszych materiałów.

Czarna aluminiowa obudowa z czarnym paskiem sportowym Wykonany z najtrwalszych materiałów zegarek Moto Watch 100 to nowoczesny aluminiowy smartwatch o wysokiej wartości i sile oddziaływania. Mnogość funkcji związanych ze zdrowiem i stylem życia, wydłużony czas pracy baterii oraz zupełnie nowy, usprawniony system operacyjny pozwolą Ci skupić się na tym, co ważne.

Tak lekki i bezproblemowy

Stylowy aluminiowy smartwatch wyposażony w funkcję dynamicznego monitorowania stanu zdrowia, w tym 26 trybów sportowych. Przydatne w życiu codziennym funkcje i inteligentne powiadomienia pozwalają trzymać rękę na pulsie w Twoim procesie samodoskonalenia.

Wyglądaj dobrze, żyj lepiej

Aluminiowa obudowa o średnicy 42 mm, czarny silikonowy pasek i okrągły wyświetlacz LCD
o przekątnej 1,3 cala sprawiają, że jest to wysokiej klasy zegarek, który posiada wszystkie zalety najnowocześniejszej technologii do noszenia na ciele.

Zupełnie nowy system operacyjny Moto Watch OS

Usprawnione działanie skoncentrowane na zdrowiu i nawykach znacznie wydłuża czas pracy baterii. Zerknij na swój nadgarstek, aby zobaczyć szczegółowe statystyki, cele i dane biometryczne: tętno, monitorowanie snu, śledzenie wagi i poziom tlenu we krwi.

Wbudowany GPS

Dzięki wbudowanemu systemowi GPS podczas kolejnego joggingu nie musisz korzystać
z telefonu. Po powrocie połącz się z aplikacją Moto Watch i wyświetl swoją trasę. Zostaw ładowarkę w domu. Dzięki baterii, która może działać nawet przez 14 dni, jedno 60-minutowe ładowanie starczy na dłużej niż produkty w Twojej lodówce!

Wymień pasek w kilka sekund

Wysokiej jakości szybkozłączki ze stali nierdzewnej w rozmiarze 20 mm pasują do większości pasków i zegarków. Zakładanie i zdejmowanie w ciągu kilku sekund bez użycia narzędzi. Wystarczy przesunąć zapięcie palcem.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: reseller.account@komsa.pl