KOMSA Poland | Motorola Moto Watch 70 Black – świetny inteligentny zegarek dla początkujących.
22232
post-template-default,single,single-post,postid-22232,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Motorola Moto Watch 70 Black – świetny inteligentny zegarek dla początkujących.

28 cze Motorola Moto Watch 70 Black – świetny inteligentny zegarek dla początkujących.

Wielofunkcyjny

Smartwatch MOTOROLA MOTO WATCH 70 został skonstruowany z myślą o wszystkich o osobach, którym aktywność fizyczna towarzyszy na co dzień. Do Twojej dyspozycji przeznaczono zaawansowany tryb wielodyscyplinowy. Model ten idealnie nada się również dla każdego, kto chce gruntownie zadbać o swoje zdrowie, kontrolując funkcjonowanie organizmu każdego dnia. Urządzenie dysponuje również funkcją ćwiczeń oddechowych, które pomogą Ci się uspokoić i zrelaksować, redukując uczucie stresu.

Wyświetlacz 1,69 cala

Długość przekątnej wyświetlacza smartwatcha marki MOTOROLA wynosi 1,69 cala. Idealna wielkość ekranu zdecydowanie usprawnia oraz zwiększa wygodę obsługi i zarządzania ustawieniami sprzętu. Z pomocą wyrazistego wyświetlacza wykonanego w technologii TFT możesz liczyć na dobrą widoczność wszelkich prezentowanych informacji. Rozdzielczość obrazu tego modelu wynosi 240 x 280 px. Szczególnym atutem smartwatcha MOTO WATCH 70 jest także możliwość personalizacji wyglądu tarczy spośród aż 100 przygotowanych rozwiązań.

10-dniowe działanie

Czas, jaki smartwatch jest w stanie wytrzymać na jednym ładowaniu, wynosi aż do 10 dni. Możesz więc śmiało korzystać ze wszystkich funkcjonalności modelu na co dzień, bez obaw o konieczność częstego odnawiania baterii. Natomiast, w sytuacji, gdy urządzenie się rozładuje, przygotowanie go do ponownego użycia zajmie jedynie około 25 minut, dzięki funkcji szybkiego ładowania. Nie musisz więc rozstawać się ze swoim zegarkiem na dłuższą chwilę.

Kontrola zdrowia

Wbudowane czujniki ułatwią codzienny monitoring zdrowia. Z pomocą smartwatcha MOTOROLA MOTO WATCH 70 w łatwy sposób zmierzysz swoje tętno oraz temperaturę ciała. Regularna kontrola wszystkich istotnych parametrów w czasie treningu pomoże w lepszym dostosowaniu właściwego stopnia wysiłku dla Twojego organizmu. Smartwatch umożliwia także śledzenie liczby kroków oraz faz snu.

Wytrzymały i elegancki

Wysoki stopień odporności sprzętu na uszkodzenia to zasługa jego pyłoszczelnej i wodoodpornej konstrukcji. Solidne wykonanie zegarka sprawia, że idealnie nadaje się on do użytku w każdych warunkach, przez co nie ma powodu do obaw o wystąpienie nagłej usterki systemu. O szczególnie efektownej prezencji tego modelu świadczy z kolei jego elegancki design. Natomiast, dla wzmocnienia Twojej wygody noszenia, smartwatch wyposażono w pasek z regulacją rozmiaru.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: reseller.account@komsa.pl