KOMSA Poland | Nadeszła era Galaxy AI – SAMSUNG Galaxy S24 5G (8+128GB) EE!
22195
post-template-default,single,single-post,postid-22195,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Nadeszła era Galaxy AI – SAMSUNG Galaxy S24 5G (8+128GB) EE!

17 cze Nadeszła era Galaxy AI – SAMSUNG Galaxy S24 5G (8+128GB) EE!

Nadeszła era Galaxy AI

Witaj w erze mobilnej sztucznej inteligencji. Z Galaxy S24 w Twoich rękach możesz uwolnić zupełnie nowy poziom kreatywności, produktywności i możliwości. Sprawdź, jak dopracowana w najmniejszym szczególe sztuczna inteligencja zadba o to, by każdy dzień był jeszcze wygodniejszy.

Fotografia na najwyższym poziomie

Niezależnie od tego, czy robisz selfie, zdjęcia szerokokątne, czy zdjęcia makro, 4 najwyższej klasy aparaty pozwolą Ci osiągnąć profesjonalne efekty w każdej sytuacji. 
Rób zdjęcia w wysokiej rozdzielczości 50 MP, wspomagane przez silnik ProVisual i poznaj potęgę detali, aby bez wątpienia wytrzymały próbę czasu przez wiele lat.

Rób zdjęcia i wideo z daleka, nawet nocą

Rób jasne, kolorowe i wyraźne zdjęcia i wideo nawet w ciemności dzięki zaawansowanym aparatom i wsparciu sztucznej inteligencji. Nareszcie portrety, o których marzyłeś. Powiększ dwu, a nawet trzykrotnie, a każdy detal będzie widoczny jak na zdjęciach w ciągu dnia, nawet jeśli robisz je w nocy. Wideo nocą to także żaden problem. Połączenie zaawansowanego silnika ProVisual i czujnika o wysokiej rozdzielczości zapewnia kolorowe, ostre i wyraźne klipy.

Dotknij, aby przybliżyć. I jeszcze raz

Po prostu przybliż. I wygodnie przejdź od jedno- do dwu- lub nawet trzykrotnego zoomu. Galaxy AI utrzymuje zdjęcia w wysokiej jakości: ostre i super wyraźne – bez utraty szczegółów.

Jeszcze większa wydajność. Game on!

Nowy i ulepszony system odprowadzania ciepła pomaga utrzymać optymalną wydajność gry. Nasz najnowszy Vapor Chamber (komora parowa) jest większy niż wcześniej i zawiera zintegrowany materiał termiczny typu płynnego.

Inteligentna bateria, starcza na dłużej

Graj i graj, i graj… bez końca. Galaxy S24 ma inteligentną baterię, która zapewnia więcej czasu na robienie tego co kochasz.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: reseller.account@komsa.pl