KOMSA Poland | New Year New You – Realizuj swoje cele w 2023 z marką Fitbit!
21362
post-template-default,single,single-post,postid-21362,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

New Year New You – Realizuj swoje cele w 2023 z marką Fitbit!

17 sty New Year New You – Realizuj swoje cele w 2023 z marką Fitbit!

Początek Nowego Roku to zawsze czas poświęcony na podsumowania oraz plany i cele na kolejne 365 dni. W dobie rozwoju szeroko pojętego pojęcia „Wellbeingu”, kiedy większą wagę przykładamy samorozwojowi, odpoczynkowi oraz redukcji stresu, z pomocą przychodzi marka Fitbit z linią produktów wearables. 

Smartwatche i smartbandy Fitbit posiadają ogromną ilość funkcjonalności dobranych z myślą o Twoim zdrowiu i ułatwieniu realizacji postanowień oraz osiąganiu wyznaczonych celi. 

Zegarki z serii Versa i Sense oraz trackery z serii Inspire pomogą Ci odnaleźć w sobie energię do robienia tego co lubisz najbardziej, zwiększyć skuteczność i efektywność oraz kontrolować i analizować osiągi. Urządzenia pozwalają także monitorować poziom stresu i informują o konieczności redukcji czynników stresujących. Lepszy nastrój ma wpływ na długość i jakość snu, co skutkuje większą ilością energii do działania. Dzięki nim treningi stają o wiele bardziej świadome i nie prowadzą do niepotrzebnego forsowania organizmu.

Podejście do tych nawet najpowszedniejszych postanowień z innym nastawieniem niż zwykle oraz z urządzeniami wyposażonymi w technologię ułatwiającą realizację celów może dać znaczną przewagę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń marki Fitbit dostępną w ofercie KOMSA

https://bit.ly/3XB9e77