KOMSA Poland | Niech Twoje wakacje będą bezstresowe dzięki Samsung Galaxy SmartTag2. Miej wszystko pod kontrolą!
22229
post-template-default,single,single-post,postid-22229,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Niech Twoje wakacje będą bezstresowe dzięki Samsung Galaxy SmartTag2. Miej wszystko pod kontrolą!

26 cze Niech Twoje wakacje będą bezstresowe dzięki Samsung Galaxy SmartTag2. Miej wszystko pod kontrolą!

Oznacz. Znajdź. Są właśnie tam

Miej wszystko pod kontrolą. Łatwo lokalizuj ważne przedmioty i steruj różnymi urządzeniami IoT za pomocą Galaxy SmartTag2 – teraz z baterią o żywotności do 500 dni, klasą odporności na kurz i wodę IP67 oraz funkcjami Szukaj w pobliżu i Tryb Zgubione urządzenie, które ułatwiają intuicyjne wyszukiwanie.

Łatwy w użyciu, prosty do znalezienia

Pomyśl o tym intuicyjnie. Udoskonalony Galaxy SmartTag2 jest wygodny do oznaczania i noszenia, wytrzymały i odporny na kurz i wodę w klasie IP67, umożliwia zdalny dostęp do urządzeń IoT i może działać nawet przez 500 dni lub nawet do 40% dłużej w trybie oszczędzania energii.

Spokojnie, odnajdą się

Nie musisz sprawdzać, gdzie je ostatnio widziałeś. Zarejestruj nowy Galaxy SmartTag2 i od razu zacznij korzystać z funkcji SmartThings Find. Dzięki intuicyjnej obsłudze łatwo zlokalizujesz ważne dla siebie rzeczy.

Nie zginęło. Jest w pobliżu.

Coś się zgubiło? Włącz funkcję Szukaj w pobliżu, a tam skorzystaj z opcji „Znajdź za pomocą aparatu”. Jeśli nadal nie możesz znaleźć urządzenia, SmartTag2 wyda alert dźwiękowy za pomocą funkcji Ring Your Tag.

Znajdź w trybie Zgubione urządzenie.

Wskaż drogę powrotną. Po włączeniu trybu Zgubione urządzenie, NFC (Near Field Communication) Galaxy SmartTag2 wyświetla dane kontaktowe i wiadomość na smartfonie znalazcy, niezależnie od systemu operacyjnego.

Załóż i ruszaj w drogę

Oznaczony i stylowy. Zabezpiecz swój Galaxy SmartTag2 silikonowym etui dającym pełną ochronę i miękkość w dotyku lub wytrzymałym etui z antypoślizgowym wykończeniem z boku i dodatkowym bumperem na spodzie. Oba etui wyposażono w karabińczyk ułatwiający mocowanie.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: reseller.account@komsa.pl