KOMSA Poland | NOKIA 8 już w sprzedaży!
20533
post-template-default,single,single-post,postid-20533,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

NOKIA 8 już w sprzedaży!

11 wrz NOKIA 8 już w sprzedaży!

Już od kilku miesięcy mamy w sprzedaży cztery najbardziej pożądane na rynku modele Nokii – 3, 5 i 6 oraz legendarny 3310. Teraz dołącza do nich kolejny – Nokia 8. Dzięki długoletniej i owocnej współpracy z producentem oraz dystrybucji jego flagowych urządzeń, nasze portfolio na bieżąco uzupełniane jest o kolejne produkty naszego partnera.

Telefon Nokia 8 to wydajny, doskonale wykonany smartfon. Czysta wersja systemu Android oraz wykonana z jednego kawałka aluminium obudowa sprawiają, że Nokia 8 posiada wszystkie cechy charakterystyczne dla prawdziwego flagowca. Pod względem wydajności możemy za to liczyć na obecnie najmocniejszy dostępny na rynku procesor Qualcomm – Snapdragona 835 – wykorzystujący 4 GB wbudowanej pamięci RAM i 64 GB miejsca na dane.

Można pokusić się o stwierdzenie, że smartfon został zaprojektowany z myślą o twórcach treści multimedialnych. Nokia 8, jako pierwszy telefon, wprowadza funkcję wideo Dual-Sight – rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się podczas stremowania na żywo w serwisach Facebook oraz YouTube. Ósemka to również pierwszy smartfon wyposażony w funkcję OZO Audio, która pozwala cieszyć się z przestrzennego dźwięku w nagrywanym wideo w jakości 4K.

Producent nie spoczywa na laurach i z każdym kolejnym modelem podnosi sobie poprzeczkę coraz wyżej. Nie ma żadnych wątpliwości, że Nokia wraca do gry w iście mistrzowskim stylu.

Resellerów zainteresowanych zakupem produktów Nokia zapraszamy do kontaktu z opiekunami handlowymi w KOMSA Polska lub bezpośrednio z naszymi handlowcami +48 71 33 11 400