KOMSA Poland | Nokia Treasure Tag – Skarbek dla zapominalskich
16656
post-template-default,single,single-post,postid-16656,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Nokia Treasure Tag – Skarbek dla zapominalskich

07 sie Nokia Treasure Tag – Skarbek dla zapominalskich

Portfolio KOMSA Polska zasiliło ostatnio niewielkie, innowacyjne urządzenie lokalizujące, pomagające odszukać zgubione rzeczy osobiste lub np. samochód na parkingu – NOKIA Treasure Tag.

To nowe akcesorium od markowego, fińskiego producenta można przypiąć do kluczy, portfela lub innego cennego przedmiotu, którego nie chcemy zgubić. Jak to działa? W bardzo prosty sposób, lokalizator parujemy z telefonem lub tabletem za pomocą technologii NFC lub Bluetooth.

Jeśli zgubimy cenny dla nas przedmiot z przypiętym lokalizatorem, za pomocą dedykowanej aplikacji zainstalowanej na urządzeniu mobilnym o tej samej nazwie „Treasure Tag” oraz jej sygnałów dźwiękowych szybko odnajdziemy przedmiot poszukiwań zaginiony w bliskiej okolicy.

Jeśli jednak dalej nie możemy znaleźć danej rzeczy, za pomocą tej samej aplikacji można sprawdzić na mapie miejsce gdzie łączność z lokalizatorem została przerwana – i tym samym skutecznie namierzyć jej lokalizację.

Urządzenie występuje w dwóch wersjach: WS-2 oraz mniejszy WS-10 dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych. Sugerowana cena detaliczna (SRP) zaczyna się od 58 zł. Producent we współpracy z siecią aetka Communication Center należącą do grupy KOMSA Polska stworzył humorystyczny i pokazujący sposób korzystania z urządzenia spot reklamujący NOKIA Treasure Tag w stacjach zawartych w pakiecie tematycznym TVN Premium Urban.

Można go obejrzeć także na kanale YouTube aetka tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=Hpowia9vrlo&index=1&list=PLQpkS6Tzp4vAFAY7Uz5EguYukx-mn-Aix