KOMSA Poland | Notebooki ASUS z serii ExpertBook w naszej ofercie
21072
post-template-default,single,single-post,postid-21072,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Notebooki ASUS z serii ExpertBook w naszej ofercie

21 sty Notebooki ASUS z serii ExpertBook w naszej ofercie

Wiemy, że nieodłącznym elementem rozwoju biznesu jest posiadanie niezawodnych i w pełni mobilnych urządzeń, które umożliwią i ułatwią pracę w każdym miejscu.

Mamy dobre wieści! Rozpoczęliśmy rok 2021 podjęciem współpracy z ASUS Polska rozszerzając swoją ofertę o notebooki z serii ExpertBook. Tym samym umożliwiając naszym klientom dostęp do wysokiej klasy urządzeń w bardzo atrakcyjnych cenach.

 Notebooki ExpertBook są połączeniem elegancji i nowoczesnego designu z wysoką funkcjonalnością. Zapewniają produktywność, mobilność, wymaganą szybkość i responsywność pracy. Posiadają szereg dodatkowych elementów sprzyjających zastosowaniom biznesowy. Laptopy wyposażone są w osłonkę kamery internetowej, zawiasy umożliwiające obrócenie urządzenia pod kątem 180° do pozycji płaskiej, czy konstrukcję techniczną obudowy zapewniającą niewiarygodną wytrzymałość, nawet w najtrudniejszych warunkach i trudach codziennych obowiązków. Wykazują ogromną odporność na uderzenia, upadki, obicia i rozlewanie wody, a także na działanie ekstremalnej wysokości, temperatur oraz wilgotności powietrza.

Stanowią idealne rozwiązanie dla małych i rozwijających się przedsiębiorstw na ich drodze do sukcesu.

Laptopy ASUS ExpertBook już wkrótce dostępne w ofercie www.ekomsa.pl