KOMSA Poland | Nowość! ICX 8200 – nowa seria przełączników od Ruckus Networks
21389
post-template-default,single,single-post,postid-21389,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Nowość! ICX 8200 – nowa seria przełączników od Ruckus Networks

09 lut Nowość! ICX 8200 – nowa seria przełączników od Ruckus Networks

📣NOWOŚĆ📣

ICX 8200 to seria brzegowych przełączników sieciowych zoptymalizowanych w celu dostarczania usługi dostępu bezprzewodowego i zaprojektowana z myślą o obsłudze sieci kampusowych zorientowanych na użytkowników WiFi najnowszej generacji (WiFi 6E i 7) oraz urządzeń IoT.

Ruckus Networks podnosi poprzeczkę wyposażając podstawową serię przełączników w swoim portfolio w porty uplink / stacking 25 Gbps oraz oferując w niej modele z optycznymi portami dostępowymi dla realizacji koncepcji FTTR (fiber-to-the-room).

Seria ICX 8200 to zaawansowane funkcje L2/L3, obsługa VXLAN, wysoka skalowalność i możliwość łączenia w stos do 12 przełączników.          

Wybierając ICX 8200 otrzymujesz także 3 letnie wsparcie TAC producenta oraz wieczystą gwarancję (Limited Lifetime Warranty) w cenie urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. ICX 8200 znajdziesz w karcie katalogowej (PDF).

Jeżeli jesteś zainteresowany rozwiązaniami Ruckus Networks lub chcesz uzyskać status Partnera, to zapraszamy Cię do kontaktu sales.solutions@komsa.pl