KOMSA Poland | Nowość! Zegarki Motorola Moto Watch 100 już dostępne w naszej ofercie!
21369
post-template-default,single,single-post,postid-21369,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Nowość! Zegarki Motorola Moto Watch 100 już dostępne w naszej ofercie!

19 sty Nowość! Zegarki Motorola Moto Watch 100 już dostępne w naszej ofercie!

📣 Nowość!📣

Przedstawiamy zegarek Motorola Moto Watch 100 już dostępny w ofercie KOMSA!

Poczuj swój rytm!

Moto Watch 100 to stylowy, aluminiowy smartwatch wyposażony w funkcję dynamicznego monitorowania stanu zdrowia oraz najnowszy system Moto Watch OS. Zegarek stworzony do noszenia 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, który nadąży za Twoim aktywnym stylem życia. Dodatkowo wyposażony w wydajną baterię, która wytrzymuje nawet do 14 dni. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Android i iOS, co oznacza harmonijną współpracę ze smartfonami i optymalizację codziennych czynności. 

Smartwatch wyróżnia się posiadaniem 26 trybów sportowych, które pozwalają na pozostanie aktywnym w dowolnym sporcie jaki wybierzesz. Dodatkowo, wodoodporność na poziomie 5ATM oznacza, że wytrzymuje ciśnienie atmosferyczne 50 m, dzięki czemu jest odporny na zachlapania i pot. Przy tym niezwykle wytrzymały, dzięki wykorzystaniu w konstrukcji materiałów z aluminium lotniczego. 

 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty na ekomsa.pl