KOMSA Poland | Nowości od HTC w KOMSA Polska
17306
post-template-default,single,single-post,postid-17306,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Nowości od HTC w KOMSA Polska

06 lut Nowości od HTC w KOMSA Polska

Portfolio dystrybutora zasilone o najświeższe produkty w grupie smartfonów. Trzy nowe modele z serii Desire: 320, 620 i 820 z pewnością spełnią oczekiwania szerokiej grupy odbiorców, nawet tych najbardziej wymagających.

HTC Desire 320 wyposażony w  wydajny czterordzeniowy procesor, zapewnia płynną grafikę w grach i filmach wideo, a także szybkie przeglądanie stron internetowych, błyskawiczny czas reakcji i wielozadaniowość.

HTC Desire 620 gwarantuje wspaniałe zdjęcia z obu stron, ma świetną grafikę oraz doskonałe wykonanie i styl co sprawia, że smartfon naprawdę wyróżnia się w swojej klasie.

HTC Desire 820 posiada niesamowity, duży wyświetlacz, wykonuje wysokiej jakości zdjęcia z obu aparatów, zapewnia dobrej jakości dźwięk dzięki dwóm przednim głośnikom stereo oraz wyposażony jest w pierwszy na świecie ośmiordzeniowy procesor Qualcomm(R) zapewniający niesamowicie realistyczną grafikę, bezbłędnie działające gry i płynne odtwarzanie filmów. Smartfon charakteryzuje się fantastyczną wydajnością i świetną ceną.