KOMSA Poland | Nowości WIKO na Mobile World Congress Barcelona 2018
20748
post-template-default,single,single-post,postid-20748,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Nowości WIKO na Mobile World Congress Barcelona 2018

28 lut Nowości WIKO na Mobile World Congress Barcelona 2018

Najnowszy smartfon od Wiko – View 2!

Mobile World Congress w Barcelonie obfituje w obiecujące nowości. Wśród nich również Firma Wiko zaprezentowała aż 8 produktów. Między nimi zdecydowanie wyróżnia się Wiko View 2.

Urządzenie odznacza się znakomitym wyświetlaczem. Zastosowanie rzadko spotykanego formatu 19:9 zapewnia pierwszorzędne wrażenia wizualne. Dzięki temu, że telefon ma cienkie ramki i zaokrąglone krawędzie dobrze leży w dłoni, a oglądanie na nim zdjęć, filmów czy granie jest prawdziwą przyjemnością. Rozciągnięty na cały przedni panel ekran, a także połączenie szkła i aluminium nadają View 2 rewelacyjny wygląd.

Smartfon pracuje na najmłodszym oprogramowaniu Androida – 8.1 Oreo. 8 rdzeniowy procesor i 3 GB pamięci RAM zapewnią wydajność urządzenia oraz płynne i szybkie działanie aplikacji. Bateria o pojemności 3000 mAp powinna zadowolić nawet wymagających użytkowników.

Kongres w Barcelonie jest świetną okazją do poznania najlepiej zapowiadających się smartfonów i wprowadzenia ich do swojej oferty, dlatego Wiko View 2 już niedługo zagości w portfolio KOMSA Polska.