KOMSA Poland | Odkryj ogromny, tętniący życiem świat w tej niezależnej odsłonie projektu odświeżenia gry Final Fantasy VII na PS5!
22173
post-template-default,single,single-post,postid-22173,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Odkryj ogromny, tętniący życiem świat w tej niezależnej odsłonie projektu odświeżenia gry Final Fantasy VII na PS5!

10 cze Odkryj ogromny, tętniący życiem świat w tej niezależnej odsłonie projektu odświeżenia gry Final Fantasy VII na PS5!

Final Fantasy VII Rebirth to druga odsłona projektu odświeżenia Final Fantasy VII, który w trzech odrębnych produkcjach opowiada historię gry na nowo definiującej gatunek RPG.

Kultowi bohaterowie Cloud, Barret, Tifa, Aerith i Red XIII uciekli z dystopijnego miasta Midgar i ruszają w pościg za Sephirothem, bezwzględnym wojownikiem z przeszłości Clouda, dotychczas uważanym za zmarłego.

To przygoda, którą mogą się cieszyć wszyscy gracze, również ci, którzy jeszcze nie grali ani w Final Fantasy VII Remake, ani w pierwowzór na PlayStation. Spodziewaj się nowego standardu prowadzenia opowieści, dynamicznej walki i rozbudowanej eksploracji rozległego świata.

Niezapomniana przygoda

Przemierzaj ogromny świat, ożywiony dzięki zdumiewającej jakości grafiki, która została opracowa w celu wykorzystania mocy konsoli PS5.

Odkryj fascynującą opowieść

Przeżyj osobistą podróż każdego członka drużyny i zacieśnij ich więzi, by mogli wspólnie stawić czoła potężnym wrogom.

Obszerny świat

Podczas poszukiwań Sephirotha drużyna będzie badać piękne, otwarte regiony świata i odkrywać nowe miejsca. Zanurz się głębiej w świat FINAL FANTASY VII dzięki satysfakcjonującej zawartości pobocznej i minigrom, a także różnym unikalnym formom transportu, ułatwiającym pokonywanie większych odległości.

Rozbudowy system walki

Połącz strategiczne myślenie z ekscytującą walką u boku swoich towarzyszy, w tym nowo dodanych postaci. Pogłębiaj ich relacje, aby uwolnić potężne kombinacje zespołowe.

Za murami przeznaczenia

W tej samodzielnej przygodzie dla starych i nowych fanów, Cloud i jego towarzysze przemierzają planetę, a ich losy są niezapisane, dzięki czemu każdy krok poza dystopijnym miastem Midgar będzie czymś ciekawym i tajemniczym.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: reseller.account@komsa.pl