KOMSA Polska | Garett Electronics
21098
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-21098,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Garett Electronics

Garett Electronics jest młodą, prężnie rozwijającą się marką, która posiada produkty, stanowiące najnowsze trendy w świecie elektroniki użytkowej. Proponowane przez markę przedmioty, zwiększają standard życia dzięki wykorzystywanym technologiom. Odkrywają przed użytkownikami świat urządzeń i akcesoriów o wysokiej funkcjonalności – przydatnych każdego dnia i usprawniających różnego rodzaju czynności.

Garett Electronics posiada największą i najszerszą ofertę w smartwatchach, proponując modele dziecięce, damskie, męskie, sportowe, casualowe a także modele z wbudowanym systemem Android. Oprócz bogatego asortymentu inteligentnych zegarków w ofercie znaleźć można również urządzenia do dbania o urodę, gogle VR, głośniki i słuchawki Bluetooth i powerbanki. Dla zagwarantowania kompleksowego charakteru asortymentu oferta została rozszerzona o szeroką linię akcesoriów, w postaci baterii, kabli magnetycznych, czy pasków do smartwatchy.