KOMSA Polska | KINGSTON
17140
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17140,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

KINGSTON

logo_kingston

W 1987 roku firma Kingston® wprowadziła na rynek pierwszy produkt. Założyciele firmy John Tu i David Sun w chwili poważnego niedoboru chipów pamięci montowanych powierzchniowo przedstawili moduł, który zmienił definicję standardów branży na wiele lat.

 

Dzięki połączeniu jednego z najbardziej kompleksowych, rygorystycznych procesów testowania w branży pamięci z wyjątkowymi usługami darmowej pomocy technicznej i regularnym wprowadzaniu na rynek produktów opierających się na innowacyjnych technologiach, firma Kingston Technology od momentu powstania stanowi wzorowy przykład branżowych standardów jakości i niezawodności.

 

Niezawodność to kamień węgielny strategii produktowej firmy Kingston. Pełniła ona kluczową rolę w nawiązywaniu i utrzymywaniu długofalowych, wieloletnich relacji z klientami. Firma Kingston stale kładzie szczególny nacisk na podwyższanie standardów jakości w branży, a każdy opracowywany produkt nosi znamię legendarnej niezawodności.

 

Firma Kingston rozwinęła się w jednego największych niezależnych producentów pamięci na świecie. Firma Kingston zatrudnia ponad 4000 osób na całym świecie, a jej siedziba główna znajduje się w Fountain Valley w Kalifornii. Dzięki podstawowym założeniom działalności opierających się na szacunku, lojalności, elastyczności i uczciwości stworzono wzorcową kulturę korporacyjną. Nie bez powodu magazyn Fortune uznał firmę Kingston za jedną z najprzyjaźniejszych dla pracownika firm w Ameryce.

 

Firma Kingston obsługuje międzynarodową sieć dystrybutorów, odsprzedawców, sprzedawców i klientów OEM na sześciu kontynentach. Świadczy również usługi w zakresie produkcji kontraktowej i obsługi łańcuchów dostaw na rzecz producentów półprzewodników i producentów OEM systemów komputerowych.