KOMSA Polska | KRUGER&MATZ
17143
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17143,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

KRUGER&MATZ

logo_kruger

 

Kruger&Matz to od niedawna obecna na polskim rynku marka specjalizująca się w produkcji sprzętu home i car audio. Od początku priorytetem Kruger&Matz była wyjątkowa jakość i stylistyka oferowanych urządzeń. Dlatego też wszystkie produkty wyróżniają się ciekawym designem, stabilnym działaniem i doskonałą jakością dźwięku. Kruger&Matz stawia ogromny nacisk, aby każdy produkt miał szczególny charakter, a jego użytkownik czuł się wyjątkowo.

 

Firma LECHPOL powstała w 1990 roku. Od początku istnienia specjalizuje się ona w kompleksowej dostawie i dystrybucji sprzętu oraz urządzeń elektronicznych. Oferowane przez LECHPOL produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz niepowtarzalnością rozwiązań technicznych. Dzięki temu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

LECHPOL zajmuje się dystrybucją produktów takich marek jak: Peiying, Cabletech, Kruger&Matz, Quer, M-life, VIPOW, Sunker, Kemot, Intex i innych.