KOMSA Poland | Marketing
18509
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-18509,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Marketing

Strategia – naszym partnerom biznesowym pomagamy w tworzeniu i aktualizacji strategii marketingowych, których celem jest m.in. efektywna promocja marki na polskim rynku ICT.

 

Koncepcje promocji produktu – wspólnie z producentami tworzymy optymalne rozwiązania średnio i krótkookresowe, których celem jest maksymalizacja sprzedaży w kanałach KOMSA Polska.

 

Koordynacja akcji marketingowych od A do Z – oferujemy i zapewniamy kompleksową obsługę każdej akcji, od koncepcji, przez komunikację po rozliczenie.

 

Projektowanie graficzne ATL, BTL, POS – posiadamy własny dział graficzno-fotograficzny, który realizuje prace zarówno dla dostawców, producentów jak i klientów spółek Grupy KOMSA Polska.

 

Marketing online – naszym partnerom oferujemy wsparcie w optymalizacji, kreacji i realizacji działań marketingowych w internecie. Od strony internetowej, przez email marketing i social media po e-sklep, do którego pomagamy pozyskać wartościowy traffic.