KOMSA Polska | MEDIA-TECH
17132
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17132,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

MEDIA-TECH

logo_media_tech

Firma Media-Tech obecna jest na rynku już od blisko 20 lat. Początkowo skoncentrowana była na działalności na rynku krajowym. Obecnie Media-Tech działa na rynku międzynarodowym, dostarczając produkty do krajów Europy, Azji i Ameryki Południowej. Długoletnia działalność sprawiła, że Media-Tech jest jedną z nielicznych firm posiadającą tak szeroką i różnorodną gamę akcesoriów komputerowych.

 

Urządzenia Media-Tech produkowane są w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i wysoką jakość. Wykonane z trwałych materiałów, przy użyciu nowoczesnych technologii, zaspakajają potrzeby nawet najbardziej wymagających Użytkowników. W ofercie akcesoriów Media-Tech znajduje się szeroka gama nowoczesnych produktów skierowanych do różnych grup odbiorców. Urządzenia Media-Tech wyróżniają się niezawodnością i funkcjonalnością. Jest to możliwe dzięki rygorystycznym procedurom testowym, jakim poddawane są produkty opatrzone znakiem Media-Tech.