KOMSA Polska | Motorola
20873
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-20873,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Motorola

motorola

Firma motorola stworzyła branżę komunikacji mobilnej. Opracowaliśmy większość protokołów i technologii umożliwiających komunikację mobilną, w tym pierwszy telefon komórkowy, pierwszą stację bazową i większość pozostałych rozwiązań.

Dziś łączymy tego pionierskiego ducha z odnowionym zaangażowaniem na rzecz klientów. Dlatego właśnie w naszych telefonach zastosowaliśmy system Android — najpopularniejszy system operacyjny na świecie. Android przynosi otwartość, która wpłynęła na kształt Internetu w świecie mobilnym. Dlatego jesteśmy również zaangażowani w dostarczanie klientom na całym świecie wysokiej jakości urządzeń, które nie wymuszają ograniczeń jakości, środowiska klienta i stylu.

Przez ostatnie 80 lat nasi inżynierowie z powodzeniem tworzyli wynalazki i znajdowali nowe sposoby rozwiązywania problemów. Nadal szukamy nowych możliwości zmiany życia ludzi na lepsze dzięki magii mobilności.