KOMSA Polska | SIRIO
17106
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17106,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

SIRIO

logo_sirio

Historia przedsiębiorstwa Sirio Antenne sięga lat 70-tych ubiegłego wieku. Jej założycielem jest Giuseppe Grazioli. Początkowo oferta produktowa Sirio obejmowała najwyższej klasy anteny do łączności radiowej skierowane na rynek niemiecki oraz włoski. Przez blisko 40-lat firma zdobyła zaufanie klientów z całego świata oraz potężne doświadczenie, które zaprocentowało szeroką ofertą wysokiej jakości sprzętu.

 

Siedziba firmy jest zlokalizowana od samego początku, czyli od roku 1972 w Volta Mantovana we północnowłoskim regionie Lombardia, prowincji Mantua, gdzie Sirio zarówno posiada biuro projektowe, jak i dział produkcyjny. Wypracowany przez wiele lat profil firmy obejmuje nie tylko klasyczne konsumenckie anteny CB, ale także urządzenia pracujące w standardach: VHF, UHF dla Tetra, GSM dual band, UMTS, W-Lan oraz Wi-Fi do pasma 6 GHz. Do grupy klientów biznesowych Sirio należą międzynarodowi giganci: Hirschmann Car Com z Niemiec; Smarteq Wireless ze Szwecji (niegdyś Allgon); ASK group Italy, Calearo Antenne Italy. Dział produkcji Sirio Antenna na stałe zatrudnia 50 osób oraz 10 kolejnych u poddostawców części. Produkcja, montaż, testowanie, pakowanie oraz wysyłka realizowane są w 100% przez Sirio. Żaden element produkcyjny ani jego etap nie ociera się o kraje pozaeuropejskie, a nawet nie wychodzi poza Włochy. Jest to możliwe dzięki niezwykle rozbudowanemu parkowi maszyn, który pozwala na budowę dowolnego prototypu anteny radiowej, a także produkcję krótkich serii produktów. Od 2004 roku system zarządzania jakością w Sirio Antenna jest certyfikowany dokumentem ISO 9001:2008 wystawionym przez DNV (Det Norske Veritas).