KOMSA Poland | e-Learning
20235
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-20235,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

e-Learning

Wiedza techniczna i marketingowa dotycząca produktów jest jednym z warunków skutecznej sprzedaży. Przy rozproszonej sieci handlowców tradycyjny proces edukacji jest utrudniony, czaso i koszto chłonny. Dlatego też, na zapotrzebowanie naszych resellerów wprowadziliśmy usługę szkoleń online.

 

Treningi prowadzimy na platformie webinarowej, w formie interaktywnej prezentacji  z materiałami widocznymi na ekranie. Podczas wirtualnego spotkania można oczywiście zadawać pytania i uzyskać odpowiedzi w czasie rzeczywistym.

 

Na zlecenie realizujemy także szkolenia miękkie i specjalistyczne, przykładowo jeśli Państwa handlowcy powinni zostać przeszkoleni z negocjacji handlowych, zasad merchandisingu, technik i narzędzi promocji w social mediach itd., chętnie pomożemy Państwu także w tym wyzwaniu.

 

Pytania dotyczące szkoleń online prosimy kierować na adres uslugi@komsa.pl

 

Online Training Webinar E-learning Skills Business Internet Technology Concept