KOMSA Poland | Poznaj Dziedzictwo Hogwartu na PS5 i zdecyduj o losie świata czarodziejów!
21913
post-template-default,single,single-post,postid-21913,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Poznaj Dziedzictwo Hogwartu na PS5 i zdecyduj o losie świata czarodziejów!

16 sty Poznaj Dziedzictwo Hogwartu na PS5 i zdecyduj o losie świata czarodziejów!

Dziedzictwo Hogwartu to immersyjne RPG akcji w otwartym świecie, który został po raz pierwszy przedstawiony w książkach o Harrym Potterze. Ruszaj na wyprawę po znanych i nowych miejscach. Odkrywaj i spotykaj magiczne bestie, modyfikuj swoją postać i warz eliksiry, opanuj sztukę rzucania zaklęć, ulepszaj talenty i zostań takim czarodziejem, jakim zechcesz.

Poznaj Hogwart pod koniec XIX wieku. Twoja postać rozpoczyna naukę w Hogwarcie i jest kluczem do starożytnego sekretu, który zagraża rozdarciem całego świata czarodziejów. Zamieszkaj w Hogwarcie, znajdź sojuszników, walcz z mrocznymi czarodziejami i ostatecznie zdecyduj o losie świata czarodziejów. To Ty decydujesz o swoim dziedzictwie. Przeżyj nieopisane.

Świat czarodziejów czeka na Ciebie. Dowolnie przemierzaj Hogwart, Hogsmeade, Zakazany Las i okoliczne obszary. Podczas swojej wyprawy ucz się zaklęć, warz eliksiry hoduj rośliny i opiekuj się magicznymi bestiami. Zyskaj przydział do domu, zawiązuj relacje i opanowuj umiejętności, aby stać się wiedźmą lub czarodziejem, jakim chcesz. Poznaj nieodkrytą erę Wizarding World i odkryj ukrytą prawdę z jego przeszłości. Walcz z trollami, mrocznymi czarodziejami, goblinami i nie tylko. Zmierzysz się też z niebezpiecznym złoczyńcą, zagrażającym całemu przyszłości całego Wizarding World.

Jak innowacyjne funkcje PS5 wzbogacają Dziedzictwo Hogwartu?

– Kontroler bezprzewodowy DualSense. Przeżyj wrażenia lotu na grzbiecie hipogryfa dzięki efektom dotykowym oraz moc rzucania starożytnych zaklęć, dzięki adaptacyjnym efektom „Trigger”. Poczuj magię w swoich dłoniach dzięki immersyjnym funkcjom kontrolera bezprzewodowego DualSense.

– Grafika 4K. Ruszaj nad nigdy wcześniej nie oglądane krainy, w oszałamiającej rozdzielczości 4K HDR. Poznaj niezwykle wiernie odwzorowany zamek Hogwart i krainę poza jego murami. Odciśnij swe niepowtarzalne piętno na świecie czarodziejów.

– Dźwięk 3D. Usłysz każdy szczegółowy dźwięk, od bulgocących eliksirów po strzelający płomień podczas rzucania zaklęcia Incendio. Technologia Tempest 3D Audio konsoli PS5 rzuca Cię w sam środek cudów i niebezpieczeństw świata czarodziejów. Usłysz ryk rogogona węgierskiego i iskry zablokowanych zaklęć, trafiających w Twoją tarczę, gdy uczysz się opanowywać magię.

– Ultraszybki dysk SSD. Moc ultraszybkiego dysku SSD PS5 pozwala spędzić mniej czasu na wczytywaniu, a więcej odkrywając ogromny świat Dziedzictwa Hogwartu. Czy biegniesz na kolejne lekcje w Hogwarcie, lecisz na miotle przez wiele kilometrów czy używasz sieci Fiuu, aby szybko podróżować po świecie, Twoja podróż nie zostanie opóźniona przez czekanie.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: commercial@komsa.pl