KOMSA Poland | Rozpoczęliśmy współpracę z Unify
20543
post-template-default,single,single-post,postid-20543,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Rozpoczęliśmy współpracę z Unify

02 paź Rozpoczęliśmy współpracę z Unify

Mamy przyjemność poinformować, że we wrześniu rozpoczęliśmy współpracę z firmą Unify – jednym z wiodących producentów telekomunikacyjnych, zapewniającym rozwiązania i usługi związane ze zintegrowaną komunikacją i współpracą (Unified Communications & Collaboration-UCC).

Naszym głównym celem są wspólne działania na polskim rynku, które umożliwią dostarczenie przedsiębiorstwom i instytucjom narzędzi usprawniących komunikację w różnych kanałach lub platformach, mobilnie i w czasie rzeczywistym.

Naszym zdaniem główne wyróżniki firmy Unify w dziedzinie komunikacji, to bogate doświadczenie i ciekawe portfolio. Rodzina produktów OpenScape oraz aplikacja Circuit zapewniają bezproblemową, wielostronną komunikację i kolaborację, niezależnie od urządzenia. Doświadczony, globalny zespół ekspertów dostarcza, wdraża i koordynuje usługę UCC, co pomaga wyznaczać standardy nowoczesnej i efektywnej współpracy. Dzięki podejściu chmurowemu, zapewniają dostarczenie rozwiązania UCaaS (Unified Comunications as a Service), integrującego połączenie wielu sieci, urządzeń i aplikacji w jedną, łatwą w obsłudze, platformę komunikacyjną.

Mamy świadomość, że usługi UC oraz cloud są i będą w przyszłości obszarem rozwojowym, ułatwiającym postęp nowoczesnej komunikacji. Liczymy, że rezultatem wspólnego działania będzie transformacja sposobu komunikacji i współpracy pomiędzy pracownikami i przedsiębiorstwami, która pobudzi biznes, poprawi satysfakcję pracowników i zwiększy wydajność firmy.

Nawiązana współpraca z pewnością pomoże osiągnąć wspólne cele biznesowe, a długoletnie doświadczenie zaowocuje realizacją wielu wspólnych projektów.

W Polsce dystrybucją rozwiązań firmy Unify będzie się zajmować KOMSA Systems – spółka, która w strukturze firmy specjalizuje się w rozwiązaniach telekomunikacyjnych.

Niemiecka firma Unify od 2016 roku jest częścią Grupy Atos. Łącząc wspólne doświadczenie i reputację na rynku usług IT, zapewnia klientom rozwiązania w dziedzinie ujednoliconej komunikacji. Misją firmy jest tworzenie jednolitej, efektywnej i produktywnej komunikacji, co wpływa na poprawę wydajności pracy i lepsze wyniki biznesowe. Unify z siedzibą w Monachium, działa w 60 krajach na świecie.