KOMSA Poland | Rozpoczynamy współpracę z D-Link
16740
post-template-default,single,single-post,postid-16740,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Rozpoczynamy współpracę z D-Link

30 lis Rozpoczynamy współpracę z D-Link

KOMSA Polska została sub-dystrybutorem marki D-Link i tym samym poszerza ofertę o rozwiązania tajwańskiego producenta. Zgodne z przyjętymi kierunkami rozwoju, KOMSA Polska wchodząc na rynek z nową propozycją produktów, konsekwentnie realizuje strategię szerokiej dystrybucji (tele)komunikacyjnej.

W ofercie KOMSA Polska przede wszystkim dominują produkty GSM, na których firma zbudowała pozycję lidera w dystrybucji nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Kilka miesięcy temu firma postanowiła wkroczyć również w obszar rozwiązań IT, spełniając tym samym wymagania swoich klientów. Ten zakres produktów stanowi uzupełnienie w nowe obszary wsparcia dla partnerów biznesowych KOMSA Polska. Obok proponowanych już notebooków, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, pojawią się zatem sieciowe rozwiązania D-Linka. W sprzedaży znajdą się routery, modemy, switche, karty sieciowe, a z czasem inne rozwiązania związane z eksploatacją infrastruktury teleinformatycznej.