KOMSA Poland | SAMSUNG Galaxy Tab Active5 – ekran dotykowy stworzony do praktycznej pracy.
22226
post-template-default,single,single-post,postid-22226,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

SAMSUNG Galaxy Tab Active5 – ekran dotykowy stworzony do praktycznej pracy.

25 cze SAMSUNG Galaxy Tab Active5 – ekran dotykowy stworzony do praktycznej pracy.

Dzięki wysokiej czułości na dotyk, Galaxy Tab Active5 5G płynnie reaguje na dotyk, zapewniając płynną pracę nawet w terenie.

Wyższa wydajność i pojemna pamięć

Z Galaxy Tab Active5 5G łatwiej jest zrobić więcej. Dzięki zewnętrznej pamięci masowej o pojemności do 1 TB i ośmiordzeniowej mocy obliczeniowej możesz pracować wielozadaniowo nawet z ciężkimi aplikacjami i plikami. Dostępny z pamięcią 6 GB/128 GB lub pamięcią 8 GB/256 GB.

Szybkość zapewniająca bezpieczeństwo i produktywność

Zapomnij o opóźnieniach, gdy jesteś w pracy. Galaxy Tab Active5 5G obsługuje 5G(Sub6), Wi-Fi 6 i Dual SIM, zapewniając szybkie i niezawodne połączenie w dowolnym miejscu pracy.

Zobacz wszystko, co tylko chcesz

Przyjrzyj mu się z bliska. 8-calowy wyświetlacz Galaxy Tab Active5 5G zapewnia szczegółowy obraz o podwyższonej jasności 600 nitów, działa płynniej dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz i ma lepszą widoczność na zewnątrz dzięki funkcji Vision Booster.

Wytrzymały od krawędzi do krawędzi

MIL-STD-810H potwierdza jego wytrzymałość w ekstremalnych warunkach, a klasa IP68 oznacza, że jest odporny na wodę i kurz. Ponadto można go bezpiecznie czyścić środkiem dezynfekującym i został zaprojektowany tak, aby wytrzymać przypadkowe upadki.

Długie godziny pracy, żaden problem.

Zawsze miej jeden pod ręką. Bateria Galaxy Tab Active5 5G o pojemności 5050 mAh może być wymieniana i ładowana w celu nieprzerwanego użytkowania. Dzięki wtyczkom POGO można również łatwo podłączyć urządzenie, przesyłać dane i podłączać inne akcesoria, co zapewnia wszechstronność i wygodę.

Zasilanie nawet bez baterii

Galaxy Tab Active5 5G pozostaje włączony i zasilany nawet bez baterii. Gdy zostawisz tablet w wysokiej temperaturze w pojeździe lub chcesz, by był naładowany i podłączony, użyj trybu bez baterii, aby utrzymać zasilanie i uniknąć spuchniętej baterii. Wystarczy podłączyć urządzenie do źródła zasilania i kontynuować pracę.

Szczelnie zabezpieczone, dokładnie konserwowane

Dbaj o swoje bezcenne zasoby. Galaxy Tab Active5 5G oferuje do 4 generacji aktualizacji systemu operacyjnego i do 5 lat aktualizacji zabezpieczeń, dzięki czemu urządzenie działa płynnie, a dane są odpowiednio chronione przez Samsung Knox.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: reseller.account@komsa.pl