KOMSA Poland | Ścigaj się legendarnymi pojazdami w grze The Crew Motorfest na Play Station 5!
22178
post-template-default,single,single-post,postid-22178,single-format-standard,wp-custom-logo,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-21197

Ścigaj się legendarnymi pojazdami w grze The Crew Motorfest na Play Station 5!

11 cze Ścigaj się legendarnymi pojazdami w grze The Crew Motorfest na Play Station 5!

Najnowsza odsłona serii wyścigowej w otwartym świecie zmienia cudowną hawajską wyspę O’ahu w mekkę dla fanów szybkich samochodów.

Ten zróżnicowany otwarty świat możesz odkrywać jak chcesz – od miejskich uliczek Honolulu i gruntowych dróg w lesie deszczowym, po górskie ścieżki i pełne wyzwań zbocza wulkanu.

Poznawaj motorowy raj solo lub z załogą siadając za kierownicą setek legendarnych licencjonowanych pojazdów. Bierz udział w porywających wyścigach, wydarzeniach tematycznych i niepowtarzalnych wyzwaniach. Niezależnie od tego, który aspekt samochodowej kultury jest Twoim ulubionym, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Wielka różnorodność emocjonujących atrakcji motoryzacyjnych pozwalających dowolnie bawić się samochodami! Odkryj playlisty i daj się wciągnąć kampaniom tematycznym, dzięki którym zanurzysz się w ekscytującym świecie kultury samochodowej z amerykańskimi bestiami, ulicznymi wyścigowcami w japońskim stylu i legendarnymi maszynami z przeszłości!

Rywalizuj w emocjonujących wyścigach samochodowych, popisuj się swoim stylem, zbieraj kultowe maszyny i nie tylko! Wygrywaj w każdym wyzwaniu motoryzacyjnym i stwórz kolekcję najbardziej kultowych samochodów, jakie kiedykolwiek stworzono.

Wzbogać swój garaż dzięki Special Edition i zyskajc dostęp do Pakietu Fitted Rainbow, zawierającego materiał zaprojektowany przez hawajskiego artystę Keoli Rapoza: Hondę Civic Type R 2021 Fitted Edition, dwie spersonalizowane ozdoby i pakiet strojów dla awatarów.

O szczegóły oferty zapytaj swojego opiekuna handlowego lub skontaktuj się z nami: reseller.account@komsa.pl